Kiralik 2 Yatak Odası, Vedado, La Habana, Küba, Via C, entre 29 y Zapata, numero 712

Kiralik - Cod. 16190

  • Tipoloji: 2 Yatak Odası
  • Bölge: 100 m²
  • Daire No: 2
  • Kat: 4

Modern daire 23 Caddesi'nin Devrim Meydanı ve 300 metre, 'Havana tarihinin en önemli caddelerinden biri 500 metre mesafede. Kolay hatta otobüs ve taksi durakları yakınında kentin tarihi alanları, ve sadece 10 dakika 'ın Eski Havana anlamına gelir olmadan taşımak için. . Ayrıca, sahibi üzerinde mümkün olduğu kadar az harcama yapmaya çalışıyorum, ziyaret yerleri 'S daire tamamen mobilyalı ve oluşan olduğunu size bildirecektir: TV Geniş oturma odası, tam donanımlı mutfak, çift kişilik yatak ve klima ile iki yatak odası, banyo banyo ve 24 saat sıcak su, çamaşır için küçük oda, VOL 110 aldı ve 220 VOLTutto bu dahil!
Hariç hizmetler şunlardır: Telefon, Çamaşırhane Servisi, Catering, sizin tercihinize göre Küba mutfağının menüsünde (creole) sipariş fırsatı sunuyoruz.
Fiyat tek bir oda fiyatı, ancak her ikisi de toplam kiralama ilgileniyorsanız eğer 55 € 'dur. Her durumda, kiralama olmasa da her iki oda 'ın daire iki farklı müşterilere aynı anda oda 2 kira yok,. Biz herhangi bir sorunuz veya endişeniz için kullanılabilen, tüm hala kullanılabilir olduğundan emin olun.

Bu emlakla ilgili soru


Realigro International
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB