Satilik İnşa Edilebilir Arsa, habana del este, La Habana, Küba, calle final No. 19 entre calle 78 y Carretera de Casablanca

Satilik - Cod. 38897

  • Tipoloji: İnşa Edilebilir Arsa
  • Bölge: 249 m²
  • Daire No: 2 1/5
  • Kat: 1

Yapım aşamasında işi Havana del Este'deki Antonio Guiteras bölümünde satıyorum. İş temelde, ayakkabıyı eritmeye hazır ve tüm zar ve miller (20) yapılmıştır. Mülkiyet, inşaat ruhsatı da dahil olmak üzere, inşaat ruhsatı da dahil olmak üzere, inşaat ruhsatı da dahil olmak üzere, tümüyle konut ve fiziki planlama tarafından tescil ve onaylanmıştır. Mülkiyet 259 metrekare (PLUS, neden PLUS ile temasa geçmek istediğini bilmek) oluşur ve tüm çevre devresi bloklar ve kapılarla kapatılır; 220v ve 110v, önceden measure ölçülü olarak kurulmuş suya bağlı, ayrıca ayakkabı için kullanılan tüm çelik ve çemberleri, ayrıca 1000lt "sanırım" elyaf çimento tankını da dahil ediyorum; en büyüğünden, ne kadar olduğunu bilmediğim biraz kum bırakıyorum, ama biraz taş, belki de 2-3 metre taş bırakıyorum.

Not; emlak belgeleri, proje lisansı veya e-posta için benden daha fazla fotoğraf isteyen daha fazla bilgi isteyen, çünkü buraya çok fazla fotoğraf koymak zor.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB