Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Küba

Küba'da satılık emlak

Küba, komünist rejim altındaki Karayip adası devleti, ülkenin efsanevi purolarının yapımında rolü önemli olan beyaz kumsallar ve tütün alanlarıdır. Başkent Havana, 16. yüzyılın tarihi merkezi olan Eski Havana'da pastel renkli evler, 1950'lerin otomobilleri ve İspanyol sömürge mimarisi ile karakterizedir. Küba Cumhuriyeti Karayip Denizi, Meksika Körfezi ve Atlantik Okyanusu arasında yer alan Karayipler bir takımada. Kuzeyde Amerika Birleşik Devletleri ve Bahamalar, batı Meksika, güneyde Cayman Adaları ve Jamaika ve güneydoğu Haiti vardır.

Her halükarda, 50 yıldan fazla bir süredir hükümete bağlı olan komünist hükümetin, son zamanlardaki açıklıklara rağmen, bu konudaki yankılara rağmen, ekonomiyi oldukça yaygın bir biçimde kontrol etmeye devam ettiği bir devletten söz ediyoruz. Herkesin hayatı günler oldukça yavaş bir tempoda.
90'lı yılların başına kadar Küba'da ve / veya Küba vatandaşı olmayanlar için Küba'da satılık emlak satın almak imkansızdı.

Özellikle Raul Castro'nun önderliğinde olduğu gibi, radikal biçimde olmasa bile işler değişti, ülke Devrimden günümüze dek karakterize eden yabancı yatırımlara yönelik kapatma politikalarını terk etmeye kararlı görünüyor.

Küba'da satılık ve bugün hala Küba'da yaşayan bir mülk satın almak kolay değildir ve hala çok özel kısıtlamalara tabi bir işlemdir.

Küba'da satılık mülk satın almak, adada yaşamak ya da bir yatırım yapmak istiyorsanız, aşağıdaki makalede görmeye gittiğimiz her şeyi bilmeniz iyi olur.

Miramar ve Siboney, 90'larda, yabancıların mülklerini satın almalarına izin vermek için başkent Havana'da inşa edilen iki mahalle.
Küba'da temsil edilen ve diplomatik personelin büyük bölümünün de bulunduğu dünyanın tüm büyükelçiliklerinin bulunduğu bir alandır.

Resmi tamamlamak için, bu iki mahalleden birinde bir ev sahibi olan yabancı bir girişimci buluyoruz.

Bunlar, yabancıların özel yasalara tabi alanlar olduğu için Küba'da bir emlak satın alabilecekleri iki mahalle.

Sorun şu ki, bu iki mahallede bir ev almak isteyenlerin kraliyet haklarını elinde bulunduran ve satın alan yabancılarla temasa geçmek zorunda kalacaklar, çünkü yabancıların Kübalı evlerden veya başka binalardan satın almaları mümkün değil. .
Yaratılan kıtlık, yukarı yönlü fiyatları artırdı ve çok sıradan bir apartman için yaklaşık 150.000 Avro'dan başlayan rakamları, Küba adasındaki pazarda kesinlikle fiyatlar tükettin.

Söz konusu ilçelerde, Miramar ve Siboney, yabancıların Küba'da herhangi bir sorun yaşamadan satılık bir mülk satın almalarına izin veren olağandışı istisna ile binalardan ayrıldılar.

Bunlar, yüzme havuzları, saunalar ve spor salonları gibi ortak alanları da güvence altına alan ve aynı zamanda önemli bir ülkedeki girişte de dikkat çekici olan, iyi kalite standartlarında inşa edilen çok yeni apartman dairelerinde daireler olduğu için cazip olanaklardır. Suç oranı her zaman mutlaka dikkate alınması gereken bir artıdır.

Ayrıca, iki mahallenin çok şehirli olduğu, Küba ruhunun az olduğu ve İspanya'nın güneyinde bir yerde gerçekleşecek olana çok benzer bir yaşam sürdüğünüz de düşünülmelidir.

Ancak, yoksulluğun hem turistler hem de bölge sakinleri için risk altındaki tüm mahalleleri üretmeye devam ettiği bir ülkedir.

Küba'da satılık bir mülk satın almaya karar verdiyseniz, sizin ve ailenizin güvenliği için yeterli olan bir barrio (sözde Küba İspanyol mahalleleri denir) seçmek ve açıklanan durumu dikkate almak her zaman daha iyidir.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 37903

Satilik 2 Yatak Odası, Küba, La Habana, La Havana, habana vieja

589,371.16TRY
Satilik
2 Yatak Odası

70 m²
Satılık 2 yatak odası, oturma odası, yemek odası, mutfak ve banyodan oluşan Eski Havana'da bir art deco binada mobilyalı bir daire. Klima, tavan vant...
Burası holguin şehrinin merkezinde yer almaktadır. Geniş ve konforlu alanlarda yaşamak için çok geniş ve ideal.
Varadero'dan 10 dakika mesafede, 5 oda, 3 banyo, 6 teras, garaj, her iki katın bağımsız girişleri, dinlenme ve havuz için ranchon ile 2 kat mülk satıy...
Cod. 37320

Satilik Ev, Küba, Matanzas, AGRAMONTE, AGRAMONTE

115,195.27TRY
Satilik
Ev

130 m²
Bir mimar tarafından tasarlanan Magramz Agramonte'de bir ev satıyorum. Bir yan bahçesi, garaj girişi, meyve ağaçları ile büyük duvarlı avluya sahipti...
Büyük ev levhası, 4 bağımsız oda, yan koridor, mutfak, portal kafes, oda, 1 banyo, çatıya erişimi olan iç veranda, ücretsiz, açık veranda çimento ve y...
Cod. 36714

Satilik 3 Yatak Odası, Küba, La Habana, Playa, Ave 31

458,182.50TRY
Satilik
3 Yatak Odası

150 m²
1x1, 2x1, 3x1 değiştiriyorum ya da satın almak için satıyorum. Teklifleri duyuyorum ve bağımlılığa geri dönüyorum. ================================ ...
Cod. 36518

Satilik 5+ Yatak Odası, Küba, La Habana, La Havana, CALLE MAXIMO GOMEZ 459

733,092.00TRY
Satilik
5+ Yatak Odası

100 m²
Satılık aile negozio zaten 4 kendi kendine yeterli oda, üç özel banyo, büyük mutfak ve balkon Havana VIEJA merkezinde, kentin ana arter Maximo Gomez s...
Cod. 36460

Satilik Ev, Küba, Matanzas, colon, via Niccolo Macchiavelli 116

Reserved negotiation
Satilik
Ev

281 m²
SATILIK KONUT MATANZAS, COLON ... BELÇİKA, KOLON, MÜŞTERİ, ENERJADO PORTAL, YAŞAM ODASI, YEMEK ODASI, 3CUARTOS, YENİ 1BANO, COSINA, TERAS YERİ D GRANİ...
Cod. 36377

Satilik Ev, Küba, Holguín, Holguin, Calle 13 #4 Piedra Blanca

341,498.69TRY
Satilik
Ev

112 m²
245 m2 arsa üzerinde 112 m2'lik bir arsa, plajlara, havaalanına ve ülkede yürüyüşe giden yolların yanında, evin tamamı 2016 yılında yeniden inşa edild...
Cod. 36366

Satilik Taş ev, Küba, Holguín, Holguin, Calle 12 #34 Piedra Blanca

341,498.69TRY
Satilik
Taş ev

142 m²
Plajlar, havaalanına ve ülkede yürüyüşe gitmek için yolların yakınında 300 m2 arsa üzerinde 142 m2 ev, evin tüm 2015 yılında, sıhhi tesisat malzemeler...
1 / 9
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB